Projekt

Naszymi Klientami są jednostki administracji rządowej i samorządowej, firmy wykonawcze i produkcyjne oraz inwestorzy prywatni.
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie świadczonych usług w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od opracowania koncepcji poprzez wykonanie projektu, po nadzór nad realizowaną inwestycją oraz sama realizację a skończywszy na przeglądach gwarancyjnych okresowych.

Wykonamy dla Państwa kompletne projekty z zakresu naszej działalności.

Projektujemy instalacje klimatyzacji, powietrznych pomp ciepła, gazowych pomp ciepła i wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zarówno dla domków jednorodzinnych, biur i sklepów a na obiektach przemysłowych kończąc.

Oferujemy doradztwo w coraz bardziej popularnej dziedzinie budownictwa energooszczędnego. Na etapie procesu projektowego dokonujemy analizy techniczno-ekonomicznej poszczególnych rozwiązań technicznych. W uzgodnieniu z inwestorem wybieramy rozwiązanie najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym dbając w ten sposób o budżet naszych klientów. Opracowania nasza obejmuję np. wykorzystanie ogniwa fotowoltaicznych.

Opracowujemy i tworzymy kompleksowe projekty automatyki sterującej różnorodnymi procesami. Zaczynaliśmy od projektów szaf sterujących central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Obecnie nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na wykonywanie projektów sterowania całymi procesami technologicznymi oraz złożonymi i odpowiedzialnymi systemami przemysłowymi a nawet medycznymi.

Kompleksowe opracowania i dobory z zakresu hydrauliki i pneumatyki siłowej nie mają przed nami tajemnic. Wykonujemy złożone projekty takich instalacji na potrzeby przemysłu jak i indywidualnych klientów.

Wszystkie nasze projekty sporządzane są przez osoby posiadające wymagane uprawnienia projektowe i oczywiście stosowne doświadczenie. Możliwe jest także uzyskanie dokładnego kosztorysu, dzięki czemu można oszacować koszty inwestycji.